درباره روچی اسمارت

جرقه تولیدی آنلاین پوشاک در روچی...

سعید جبارزاده در این باره می گوید:

شهریور سال 98 نقطه ی آغاز و تاسیس دپارتمان تولید پوشاک در روچی بود. روچی مثل همیشه در آن سال در بهبوهه ی فعالیت های اصلی خودش مثل فروش عمده ی پارچه و خرازی و طراحی الگوسازی بود. روچی همیشه همیار واقعی هر تولید کننده است . همیشه سعی داشتیم مواد اولیه ی خوب و باکیفیت رو، دست اول به مشتریان برسونیم و خداروشکر با تیم همیشه پیگیر موفق بودیم، از مقاله های خوب و جامع گرفته تا الگوهای کاربردی و استاندارد و انواع پارچه ها و ملزومات، در اختیار مشتریان است. 

با لطف پروردگار و موافقت نظر جمعی تیم اجرایی پیشنهاد تولید سفارش محور از طرف من تایید شد و تونستیم با کمک 2 نفر مستقیم و 8 نفر غیر مستقیم این واحد رو تاسیس کنیم. در شروع فعالیت توانستیم با فروشگاه سون فارست (زیر مجموعه ی شرکت زیروتن) تحت قرارداد پروژه های دوخت رو پیش ببریم . این مهم با یک کارگاه  6 چرخه کلید خورد. روز به روز بر کیفیت محصولات افزودیم و استانداردهای کیفی کارگاه را بالاتر بردیم تا محصولاتی با استانداردها ی روز داشته باشیم . 

استقبال طراحان پر شور و ذوق از روچی تولید زیاد شد. فروشگاه های سراسر کشور و حتی تولید کنندگانی که نیاز به ظرفیت بیشتر دوخت داشتند هم به ما مراجعه داشتند. 

روچی تولید نیاز های واقعی برند ها و طراحان فروشگاه های پوشاک زنجیره ای و سایر مشتریان را هدف قرار داد. روچی تولید توانست دغدغه ی مازاد تولید را از دوش این گروه های فعال در صنعت داخل کشور تا حدی بردارد تا بتوانند با تمرکز بر فعالیت های اصلی خودشون، به فروش و بازاریابی محصولات بپردازند .

یکی از اهداف روچی تولید اشتغال زایی بود. روزانه مشکلات کارگاه های دوخت، مشکلات پرسنل شاغل در کارگاه رو دیدیم و از کوچک تا بزرگ نیاز های آن ها شناختیم و به آنها بها دادیم. ( چراکه خیاطان و کلیه کارگاه های خدماتی در این صنف در کشور همچون سایر صنوف از امنیت شغلی بالایی برخوردار نیستند).

با کمک خداوند و تلاش رو به رشد تیم کوچک و با تجربه ی تولید و پشتیبانی های شرکت روچی توانستیم دستاورد های قابل قبولی را داشته باشیم که به شرح زیر است:

1- تا امروز بیش از 408000 قلم جنس تولید کردیم.

2- تا امروز بیش از 804 چرخ غیر فعال رو فعال کردیم.

3- تا امروز بیش از 680 پروژه ی تولید رو تحویل دادیم.

4-  تا امروز بیش از 1500 نفر اشتغالی زایی غیر مستقیم داشتیم.

0 +
قلم جنس
0 +
چرخ فعال
0 +
پروژه تولید
0
شغل

نام گذاری روچی اسمارت...

در فروردین ماه 1401 نام جدید تولیدی پوشاک روچی را روچی اسمارت را برگزیدیم…

روچی اسمارت (روچی هوشمند) از هوشمندی حرف میزند . قرار است هوشمندانه ، تولید پوشاک با مدیریت هر برند یا هر شخص تولید کننده انجام شود. دغدغه ی تولید پوشاک در ایران اون هم با کیفیت مشابه پوشاک خارجی همیشه همراه ما بوده است . تا حدود 3 تا 5 سال گذشته مصرف کننده، کالاهای صادراتی و با کیفیت رو در ویترین های اصطلاحا مرچندایز شده و به روز فروشگاه ها می دید و کالای ایرانی و تولید کننده ایرانی حرفی برای زدن نداشتند. سیل خرید مردم از مجتمع های خرید لوکس و کالاهای با کیفیت(پوشاک مردانه و زنانه و بچگانه) شدید بود. خداروشکر با تدبیر بعضی از مسوولان درهای مرز به روی کالاهای وارداتی خارجی و هرگونه قاچاق بسته شد نرخ ارز بالا رفت و حتی فکر واردات هم از سر واردکنندگان عبور نمی کرد . 

وارد کننده به تولید روی آورد پ، استانداردها رو مد نظر قرار داد و تبدیل به تولید کننده ی استاندارد پوشاک شد.

تولید کنندگان دیگر نیز بیکار ننشستند و ایده و نگرش سنتی خود را به تولید هر لباسی تغییر دادند ؛ تا قبل از اون تغییر شگرف ( بستن مرز ها و افزایش نرخ ارز ) کمتر شرکت و کارخانه ای از مهندسین نساجی و افراد متخصص این صنعت در تولید پوشاک استفاده می کرد ، کمتر شرکتی از نرم افزارهای طراحی الگوی صنعتی در تولید پوشاک استفاده می کرد و  کمتر شرکتی حتی به داشتن طراح فکر می کرد اما همه ی این ها طی 2 سال تغییر کرد .شرکت های تولیدی داخلی با استخدام افراد متخصص و مشاور طراح محصولاتی رو تولید کردند که در نبود فروشگاه های خارجی و محصولات اون ها حرف برای گفتن داشته باشد و  در نهایت این شد که امروزه محصولات پوشیدنی تولید شده با تگ ساخت ایران محصولات با کیفیتی شدند و تقریبا هر مصرف کننده ای از بیشتر این محصولات راضیست.

روچی اسمارت امیدوار است در این صنعت با برنامه ریزی ماشینی باشد که تمام ماشین ها را برای تولید محصولات مد و پوشیدنی به کار بگیرد. این ماشین به وسعت ایران گنجایش تولید پوشاک دارد. 

سعید جبارزاده 

بنیان گذار روچی اسمارت 

شهریور 1401

چرا باید به ما اعتماد کنید؟

1

تجربه گواهی شده

2

پشتیبانی عالی

3

قیمت رقابتی

4

ابزارها های به روز

5

تضمین کیفیت

6

تیم باتجربه

Scroll to Top
اسکرول به بالا
[panel_login]