سوالات پرتکرار شما از روچی اسمارت

شما به راحتی میتونید به کمک روچی اسمارت کالکشن خودتون رو تولید کنید.
کارخانه ی ما طرح های شمارو که پیش تر در ارتباط قبلی خودتون با پشتیبانی و فرم ثبت سفارش ارسال کردید در تیراژ خیلی پایین از 80 عدد تا بی نهایت عدد کار تولید میکند و بسته بندی شده به دست شما می رساند.
پس قدم به قدم با ما همراه باشید:

1.طرح های خودتون رو دسته بندی کنید. (ما در پایین ترین میزان تولید میتوانیم یک کالکشن 3 مدله در 3 رنگ که هر مدل 80 عدد کار هست را تولید کنیم.

2.تصاویر طرح هایتان را برای کارشناس تولید اون محصول بفرستید. کارشناس بر اساس مدل و میزان سرمایه ی شما حداقل میزان تولید محصول را خدمت شما اعلام می کند  و پس از توافق پیش فاکتور اول که شامل هزینه ی الگوسازی، نمونه دوزی و خرید پارچه و ملزومات هست براتون ارسال می شود. (قابل ذکر می باشد که معمولا پارچه در مقدار کم در حد یک عدد کار در بازار موجود نیست بنابراین پیشنهاد میکنیم اگر در تولید طرح هاتون قطعی هستید وارد عمل شید چون احتمالا نیاز هست یک طاقه خرید کنید). 

3.پس از واریز مبلغ، فرایند الگوسازی شروع می شود و محصولات به صورت نمونه برایتان ارسال میشود. پس از بررسی نمونه ها توسط شما، اگر اصلاحی نیاز داشتند تیم اسمارت انجام میده تا جایی که نمونه ها مورد تایید قرار بگیرند بنابراین کالکشن شما در دست شماست و امکان تولید اون ها فراهم است. فقط و فقط کافیست که تعداد تولید را مشخص کنید و از روچی اسمارت پیش فاکتور بگیرید.

4.پس از پرداخت 70 درصد از مبلغ پیش فاکتور، کار تولیدی شما عملا کلید می خورد و با توجه به نیاز سنجی های صورت گرفته در ارتباط با نوع پارچه و ملزومات تیم تامین روچی اسمارت مواد اولیه رو تامین می کند و در اختیار کارخانه قرار میدهد.
56 روز زمان تولید هر کالکشن 3 مدله الی 15 مدله ی شماست….

 
 

صد درصد نیازمندی های تولیدی توسط مجموعه روچی اسمارت تامین می شود. بله تیم فنی و متخصص روچی اسمارت توانایی تامین کلیه مواد اولیه ی با کیفیت هر کالکشن شما را دارند و سعی میکنند در هر مرحله از خرید مطابق با سلیقه و نظر شما پیش روند. ضمن اینکه روچی اسمارت با توجه به سابقه ی فعالیتی که دارد بهترین قیمت ها و بهترین کیفیت ها رو در کوتاه ترین فرصت در اختیار شما قرار خواهند داد.
اما در نهایت تامین پارچه و ملزومات اختیاریست و مشتری (برند) می تواند شخصا مواد اولیه رو تامین کند.

با توجه به اینکه مجموعه روچی به بازارگاه فروش پارچه عمده نیز شناخته می شود و شما میتوانید در آنجا تمامی پارچه ها را به صورت عمده سفارش دهید و خرید کنید. بنابراین ما طیف وسیعی از کارخانجات را تحت پوشش داریم که تامین پارچه های روچی مارت را به عهده دارند. طبیعی است که در اکثر موارد شما پارچه ها را با قیمتی پایین تر از سطح بازار پیدا خواهید کرد و ما نرخ عموم پارچه ها را تضمین میکنیم.
اما هستند پارچه هایی که با نرخی برابر در حال معامله هستند.

روچی اسمارت، کارخانه ایست به وسعت ایران بزرگ…
تمامی کارگاه های دوخت با شرایط گوناگون و ظرفیت های تولیدی بالا و پایین در حال خدمت رسانی به شما مشتریان هستند . قیمت ها براساس کیفیت دلخواه شما در محصول نهایی قابل تغییر است. اما چیزی که مهم است میزان رضایت شما از محصول تولیدی بر اساس چیزیست که از ابتدا انتظار آن را داشتید.
رنج قیمت های تولید در روچی اسمارت بر اساس کیفیت کاملا متفاوت است.

در تولید صفر تا صد روچی اسمارت جای هیچگونه نگرانی از معلق موندن پروسه ی تولیدتان نیست چراکه تیم روچی اسمارت در تمام مراحل تیم فنی و متخصص خود را دارد و شما میتوانید با خیال راحت به فکر انجام امور معوقه و یا فروش کالکشن خود باشید.
کلیه خدمات شامل گلدوزی، سنگ دوزی، چاپ در انواع مختلف و … در روچی اسمارت ارائه می شود. 

مهم ترین نقطه تمرکز تیم ما، کیفیت محصولات ماست بر اساس آنچه شما انتظار دارید می باشد.

از اولین نقطه که حساس ترین مرحله ی انجام است؛ برش کار، نظارت توسط تیم تولید انجام می شود تا بسته بندی محصولات که قدم نهایی است.
با تدابیری که در پیش گرفتیم هر تیم تولید کننده موظف به بررسی و کنترل محصولات هستند و در نهایت تیمی منتفع می شود که محصولات تمیز و در خور مشتری را تحویل دهد.

از تمامی کارگاه های فعال دوخت با ظرفیت بالا و حتی کارگاه های پرتوان با ظرفیت تولید پایین دعوت میکنیم تا در طرح تولید بدون کارخانه ی روچی اسمارت مشارکت داشته باشند.
هدف غایی تیم روچی اسمارت در وهله اول خدمت رسانی به طراحان جوان و برند های پوشاک و تولیدی در سطح کشور و در سپس اشتغال زاییست.
هر کارگاه دارای ظرفیت منفعل امکان این را دارد با جذب نیرو تولیدات هفتگی خود را افزایش داده و اشتغال زایی کند.

بله، روچی اسمارت با ارایه ی خدمات تولید به صورت چند مرحله ای (صفر تاصد ) ارایه دهنده ی خدمات تامین پارچه، تامین ملزومات، برش چاپ گلدوزی دوخت و بسته بندی است می باشد و از تمامی علاقه مندان تقاضا می شود رزومه خود را به آدرس info@rochismart.com ارسال کنند تا کارشناسان روچی اسمارت با شما تماس داشته باشند و بررسی های لازم برای ایجاد همکاری صورت گیرد.

روچی اسمارت با ارائه خدمات تولید به صورت چند مرحله ای شامل تمامی خدمات تولید پوشاک مانند خدمات برش، چاپ، گلدوزی، دوخت و بسته بندی است.  فعالانی که در هر کدام از  خدمات صنعت پوشاک مشغول به کار هستند میتوانند رزومه شان را به آدرس ایمیل info@rochismart.com بفرستند تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و در صورت وجود شرایط لازم، موجبات همکاری شما با روچی اسمارت صورت گیرد.

روچی اسمارت همواره تلاش دارد که در کنار طراحان و برند های نو پا باشد…
واقیت تلخی که وجود دارد این است که در گذشته برخی از این برند ها به دلیل نبود سرمایه کافی از تولید منصرف می شدند یا به کار دیگری روی می آورند. اما امروز روچی اسمارت این مهم را تسهیل بخشیده و شما می توانید با تعداد حداقلی (البته با قیمت خدمات بیشتر و حداقل 80 عدد در هر مدل تک رنگ ) طرح های خود را تولید کنید.
به طور کلی با تفکیک بر اساس مدل میتوان گفت؛ کالکشن زنانه شامل مانتو شومیز شلوار پالتو بارانی اگر هر مدل شامل 3 رنگ و فری سایز باشد در تعداد هر مدل 100 عدد قابل انجام است.
کاکشن زنانه یا مردانه شامل تیشرت شلوار شلوارک تاپ مانتو هودی سویشرت بادی اگر هر مدل شامل 3 رنگ و فری سایز باشد در تعداد هر مدل 250 عدد قابل انجام است.

محصولاتی که روچی اسمارت تولید میکند شامل موارد زیر هستند:


تیشرت یقه گرد زنانه مردانه بچه گانه
پلوشرت مردانه زنانه بچه گانه
بلوز یقه گرد مردانه زنانه بچه گانه آستین بلند
رکابی زنانه مردانه بچه گانه
تاپ زنانه دخترانه
هودی مردانه زنانه بچه گانه
شلوار مردانه زنانه بچه گانه
نیم تنه زنانه و دخترانه
سوییشرت مردانه زنانه بچه گانه
شلوارک زنانه مردانه بچه گانه
شورت زنانه مردانه بچه گانه

شومیز زنانه دخترانه

کت زنانه دخترانه
مانتو زنانه دخترانه
پالتو زنانه و دخترانه
کاپشن زنانه مردانه بچه گانه
سارافون دخترانه زنانه
تاپ زنانه
لگ و شلوار زنانه
شلوار جین و کتان مردانه زنانه بچه گانه
پبراهن مردانه زنانه بچه گانه
شال و روسری (پارچه چاپ برش دوخت و بسته بندی )

پوشاک بیمارستانی تترون
پوشاک بیمارستانی یک بار مصرف
مانتو شلوار اداری
کت و شلوار سازمانی
مانتو شلوار مدارسی
کت تک مردانه
بافت مردانه زنانه

پیراهن شلوار اداری مدارسی

محصولات تولید شده توسط روچی اسمارت رو می توانید در مارکت پلیس روچی به صورت تک و در روچی مارت به صورت عمده به فروش برسانید.
کافیست در پنل جذاب فروشندگان روچی، مراحل ثبت نام رو تکمیل کنید و محصولات خودتون رو در معرض دید نیم میلیون کاربر قرار بدید.

برای اطلاعات بیشتر درباره “فروشنده شدن در روچی” وارد لینک زیر شوید:

خانه

اگر سوالات تخصصی تری دارید و یا نیاز به مشاوره دارید با کارشناسان روچی اسمارت تماس بگیرید…

Scroll to Top
اسکرول به بالا
[panel_login]