نمونه‌کار‌های روچی اسمارت

صفر تا صد تولید پوشاک

کمک به تولید صفر تا صد پوشاک

روچی اسمارت با راه اندازی زنجیره تولید سفارشی پوشاک برای اولین بار در ایران گامی در جهت تسهیل تولید و فروش عمده پوشاک برداشته است. اگر خریدار یا تولید کننده پوشاک هستید، روچی اسمارت بستر بسیار مناسبی برای انجام هر چه بهتر کار شما است.

با کمک خداوند و تلاش رو به رشد تیم کوچک و با تجربه ی تولید توانستیم تا امروز: بیش از 408000 قلم جنس تولید کنیم. بیش از 804 چرخ غیر فعال رو فعال کنیم. بیش از 680 پروژه ی تولید رو تحویل دهیم. بیش از 1500 نفر اشتغالی زایی داشته باشیم.
سعید جبارزاده
بنیان گذار روچی اسمارت
تولید پوشاک پاییزه

تولیدی لباس دهقان

مجموعه روچی اسمارت در پاییز 1400 افتخار همکاری با برند تولیدی پوشاک دهقان را در شروع ورود این برند به بازار تولید پوشاک داشته است و در تعداد 800 تیراژ لباس های پاییزی از جمله هودی و شلوار این برند را تولید نموده است.

تولید پوشاک کژوال زنانه

برند پوشاک زنانه FJ

مجموعه ما افتخار تولید بیش از 60 مدل پوشاک در تیراژ هر مدل 120 تایی برای برند زنانه Fj در سال 1401 داشته است.

تولید لباس اسپرت

برند ژیمان

مجموعه ما افتخار تولید هودی و تی شرت اسپرت را در شروع فعالیت مجموعه با کیفیت ژیمان در سال های 1399 و 1400 بر عخده داشته است.

تولید تی شرت مردانه

مجموعه 72گروپ

مجموعه موفق و فعال72گروپ که به عنوان پخش پوشاک در بازار سینا مشغول هستند به مدت 1/5 سال تولید تی شرت مردانه برندشان را به روچی اسمارت سپردند.

تولید لباس ورزشی و راحتی

برند بادی لیام

برند با کیفیت بادی لیام در سال 1400 زمانی که در مرحله ورود به بازار تولید پوشاک بودند، برای تولید 1200 عدد لباس از جمله رکابی، تی شرت و شلوارک با روچی اسمارت همکاری نمودند.

Scroll to Top
اسکرول به بالا
[panel_login]